Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir mitingini kazandıran ceketiyle çıktı

ensonhaber.com

Türkiye’de kritik dönem yaklaşıyor…

14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerine an itibariyle 15 gün kaldı.

Seçimlere sayılı günler kalırken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın il ve ilçe ziyaretleri devam ediyor.

İstanbul’daki Teknofest buluşmasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir sonraki durağı İzmir oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir mitinginde coşkulu kalabalığa seslendi.

Kazanan ceketi giydi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitinge kendisiyle özdeşleşen ‘kazanan ceketi’ ile gelmesi dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:

Sevgili İzmirliler, sizleri en kalbi duygularımla ve özlemle selamlıyorum. Son birkaç gündür doktor tavsiyesi üzerine programlarıma katılamıyordum. Ankara’dan canlı iletişim ile katıldığımız programlar oldu. Ama bugün İzmir’deyiz. Büyük bir kalabalık var çünkü gençler kiminle yürümesini biliyor.

İstanbul Yeşilköy’de bugün 365 bin kişi ile bir aradaydık. Harika bir katılım oldu. Çünkü gençlik kiminle yürümesini bilir.

21 yıldır Dadaloğlu’ndan aldığımız ilhamla yürüyerek bugünlere geldik. Vesayet tehditlerinden korkmadık. Terör örgütünün saldırılarından korkmadık. Kemal Bey gibi uzantılarıyla gidip görüşmedik. Sanki Meclis’te Kandil’in vekilleriyle Kemal Bey sohbet ediyormuş. Böyle bir insan İzmir’e yakışır mı? Bu seçim, 14 Mayıs’ta Kemal Bey’i uğurlama seçimi olmalıdır. Bunu yapmaya hazır mıyız?

Konuşuyor ve İzmir’in daha iyisine layık olduğunu söylüyor. Yanlış. Peki İzmir’in büyükşehir belediyesi var, her yağmurda İzmir’e ne oluyor… AK Parti İzmir’e getirdiğinde nankörlük mü? İzmir Menderes Havalimanı’nı kim yaptı? İzmir’e bu yakışırdı. Stadyumlar yaptık mı? Daha iyisini hak ettiğini söylüyorsun… Biz her şeyi yaptık, yapacağız. Daha iyisini hak ettiğini söylüyor. Biz gerekeni yaptık Kemal Bey. İzmir’i çöplükten, çukurdan kurtaramadınız.

TCG Anadolu, Alsancak Limanı’na geliyor. Seyahat etmeyi unutmayın. Geçen haftayı burada geçirdik. Finali burada yapalım dedik.

Türkiye Asrını kim kuracak sizler… Gençler, Türkiye Asrını kurmaya hazırlanın.

Detaylar geliyor…

korkut-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu