Haber

Hollow Knight: Silksong ertelendi

Bağımsız oyun geliştiricisi Team Cherry tarafından geliştirilen ve 2017 yılında piyasaya sürülen bir aksiyon-macera oyunu olan Hollow Knight’ın elde ettiği başarının ardından geliştirilmeye başlanan Hollow Knight: Silksong’un 2023 yılının ilk yarısında çıkması planlanıyordu ancak 2017 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyordu. oyunun temsilcisi tarafından geliştirmenin devam ettiği açıklandı.

HOLLOW KNIGHT: SILKSONG ERTELENDİ

Hollow Knight’ın devam oyununun 2022 Xbox Haziran gösteriminden sonra 12 ay içinde çıkması bekleniyordu ancak oyunun temsilcisi Matthew Griffin, 9 Mayıs Salı akşamı Twitter hesabından oyunun çıkış tarihinin ertelendiğini duyurdu. .

Çıkış tarihi hakkında net bir bilgi paylaşmayan Matthew Griffin, “2023’ün 1. yarısında çıkarmayı planladık ancak geliştirme çalışmaları devam ediyor. Oyunun gidişatı bizi heyecanlandırıyor ve bu gidişat bizi heyecanlandırıyor. çok büyüdük, bu yüzden oyunu elimizden geldiğince iyi hale getirmek için zaman ayırmak istiyoruz.” sözlerini yerleştirdi.

HOLLOW ŞÖVALYE: İPEK ŞARKI KONUSU

Hallownest’in koruyucu prensesi Hornet olarak oynadığınız ve ipek ve şarkılar tarafından yönetilen yepyeni bir krallıkta bir maceraya atıldığınız Hollow Knight Silksong’da yakalanıp bu yabancı dünyaya getirilen Hornet, düşmanlarla savaşmalı ve gizemleri çözmelidir. krallığın zirvesine ölümcül bir yolculuğa çıkar.

damalhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu