Teknoloji

Call of Duty: Mobile Kademeli Olarak Kaldırılabilir

Aylar önce sizlerle paylaştığımız bir haberde, Görev Çağrısı: Warzone Mobil Duyuru hakkında konuştuk. Edinilen bilgilere göre bu yeni mobil oyun 2023 yılının son dönemlerinde çıkacak. Call of Duty: Warzone Mobile’dan gelen son bilgiler Call of Duty: Mobile’ın sonunu getirecekbu ortaya çıkarıyor.

Video oyun dünyasındaki gelişmeleri yakından takip eden okuyucularımız bilirler ki; Microsoft, bir süredir Call of Duty serisinin geliştiricisi Activision’ı bünyesine katmıştı. 68,7 milyar dolarbüyük bir bütçeyle satın almaya çalışıyor. sony Call of Duty’nin Xbox’a özel olma ihtimali nedeniyle bu karara karşı çıkan ve satışı durdurmaya çalışan. Burada Microsoft, Sony ile yaşanan gerginlik kapsamında İngiltere’deki bir rekabet düzenleyicisine rapor gönderdi. Bu raporda, Call of Duty: Mobile’ın kaderBununla ilgili bir açıklama da yapıldı.

Call of Duty: Mobile, Call of Duty: Warzone Mobile’ın çıkışından sonra aşamalı olarak kullanımdan kaldırılacak!

Microsoft tarafından oluşturulan rapora göre 2023 yılının sonlarına doğru çıkması beklenen Call of Duty: Warzone Mobile, Call of Duty: Mobile’ın sonunu getirecek. eski oyun, gitgide taşınabilir oyuncular için erişilemez hale getirilecek. Microsoft’un raporunda, bu karar basitçe Çin’de geçerli olmayacakbelirtilmiştir.

Call of Duty: Mobile, oyundan bağımsız olarak kendi dönemlerini içerir. Call of Duty: Warzone Mobile’da amaç ilerlemek. PC ve konsollarla birleştirin . Aslında, bu doğru olsaydı, Call of Duty: Mobile’a artık otomatik olarak ihtiyaç duyulmayacaktı. Bu nedenle çıkarma kararı şaşırtıcı değilrahatlıkla söyleyebiliriz.

haber-eceabat.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu